http://www.euro-toques.nl

Aan de culinaire tafel met Huub (5)

Het licht staat eindelijk op groen en wij hunkeren ernaar om elkaar ouderwets te kunnen ontmoeten met inachtneming van de huidige IRVM richtlijnen/regelgeving voor manifestaties etc..En hopelijk een vooruitzicht van nog meer verruiming na 20 september. Van bijna alle geplande activiteiten zijn de vraagtekens naar uitroeptekens gegaan en dat betekent voor mij dat diverse activiteiten voor Euro-Toques Nederland, de Van Drie Group, COV/VNV (vlees/ vleeswarensector) en Gemeente Barneveld hun doorgang gaan vinden. Een heerlijk gevoel en vooruitzicht met als hoogtepunt de beurs GASTVRIJ in AHOY ROTTERDAM met zijn kookwedstrijden Bocuse D’Or, Het Glazen Kalf en de Young Chief Award. Uiteraard verwacht ik dat veel van onze leden naar Rotterdam kome en dan hopelijk tevens hun gezicht even laat zien bij Gastvrij Euro-Toques Nederland. O ja,  vergeet uw Euro-Toques Nederland speldje niet op te doen. Maar zover is het nog niet, eerst komt er een weekje Texel , weliswaar onderbroken  door de activiteiten COV/VNV en de lekkerste pannenkoek van Gelderland,  maar mij toch de gelegenheid geeft te zien hoe het met onze leden op het eiland erbij staat. Hoe deze ervaring verloopt, laat ik u in de nieuwsbrief van oktober lezen. Dus TEXELAARS:  ik ben onderweg of sta naast u. Ik hoop dat ik het mis heb, maar mijn gevoel zegt dat er weinig aandacht is besteed aan ons Nederlands Lamsvlees door de media en onze leden. Ik heb maar weinig of geen culinaire Euro-Toques Nederland creaties voorbij zien komen met lamsvlees. Jammer, er is nog tijd ca. 2 maanden voordat de lamsstoven, soepen en stamppotten voorbijkomen. Mijn keuze voor straks is een stamppotje van lamsoren met licht shoarma gekruide, gewokte lamsvlees reepjes en neem de oortjes op het laatst even mee in de wok. Maar misschien (hoop ik) brengen de Texelaars mij tot andere gedachten voor de komende maanden. Deze bizarre periode met het Corona virus laat ook nog eens duidelijk zijn sporen na in onze sector. Door te overleven moest ook het personeel er aan geloven, met als gevolg dat zij een andere bron van inkomen zijn gaan zoeken en er nu niet meer zijn. Dan maar de kaart inkorten is een tijdelijke oplossing, met als gevaar dat voor de gasten die regelmatig komen en buiten de deur willen eten de keuze te klein vinden en gaan zwerven. IK hoorde in de wandelgangen de geluiden van  alleen maar keuze uit 3 voor, hoofd(vega, vlees, vis, kip of wild) en 3 nagerechten): daar ga ik niet meer na toe, NIKS AAN”. Met de keuze uit de ingrediënten die wij als Euro-Toquer en De Code Van Eer voorhanden hebben, is het makkelijker om de gerechten meer te laten veranderen op de kaart. Maak dat dan wel duidelijk aan de buitenwereld dat dat gebeurd en/of daag de gast uit om zijn keuze te maken wat hij graag de volgende week op de kaart wil zien, mits deze keuze wel Euro-Toquse waardig is. Ik begrijp best dat het allemaal niet meevalt maar niet geschoten is altijd mis!! Heel veel succes de komende periode, hopelijk met een beetje nazomer en versoepeling van de regels. Ik ontmoet u graag op de beurs “ GASTVRIJ” te Rotterdam AHOY!

U komt toch ook ????

Euro-Toques Nederland Ambassadeur,

Huub Oudshoorn.