Home Nieuws Met de Gilden on Tour

Met de Gilden on Tour

Koksgilde en Gastvrijheidsgilde gaan onder de naam Gilden on Tour inspirerende vakdagen voor vakmensen in de horeca en de zorg organiseren in de regio.
Het is de bedoeling deze vakdagen in het voorjaar en najaar te organiseren op drie tot vijf plaatsen in Nederland.
Het thema voor het najaar 2011 is Wild. Gilden on Tour vindt plaats op 3 oktober in Oostzaan, op 17 oktober in Veghel en op 31 oktober in Almelo
Gilden on Tour is toegankelijk voor alle keuken- en bedineingsvakmensen in de horeca en de zorg.

Toine de Rooy, bestuurslid Koksgilde en Jeannine Sok, bestuurslid Gastvrijheidsgilde zijn de initiators achter Gilden on Tour.
De Rooy: "We merken dat leden van de gilden inspiratie willen in hun vak. Kennis en vaardigheden willen opdoen maar dan wel op een makkelijk manier en niet te ver van huis. Vandaar de idee om in de regio mooie vakdagen te organiseren. Koksgilde en Gastvrijheidsgilde hebben daartoe de handen ineen geslagen en organiseren Gilden on Tour voor het eerst dit najaar."
Sok: "De gilden zijn er juist voor om leden, maar ook niet-leden, allerlei mogelijkheden te bieden om bij te blijven in hun vak. Vakmensen die al ervaring hebben in het vak willen niet op een schoolse manier les krijgen maar op een gezellige, informele manier kennis nemen van nieuwe technieken, nieuwe producten, nieuwe recepturen, nieuwe combinaties van drank en spijzen e.d. Beide gilden hebben nu meer dan 3500 leden, een mooie basis voor dit nieuwe initiatief."
De Rooy en Sok: "We hopen dat veel vakmensen gebruik gaan maken van Gilden on Tour. Om de kosten hoeven zij het niet te laten. Door samenwerking met de vrienden van de gilden is de prijs zeer laag en dus volgens ons geen belemmering. Voor elke najaarssessie verwachten we tussen de 50 en maximaal 100 vakmensen".
 
Programma Gilden on Tour 'Thema Wild'
 
10.00 uur Ontvangst
11.00-1600 uur met van 13.00-14.00 uur: Culinaire lunch
U neemt per tourbeurt deel aan:
• De wildtafel
Presentatie van en toelichting op diverse soorten wild, waaronder wilde gans die in een demo bereid wordt (zie demo).
• De Wilddemo
Topkoks bereiden wilde gans met nieuwe technieken. Het resultaat dat u krijgt te proeven is verbluffend. Recepturen krijgt u mee.
• De proeverij Wild - Dranken
Proeverij en uitleg bij combinaties wild en dranken (wijn, bier e.d.).
• De rondleiding
Rondleiding in de locatie van het evenement.
16.00-17.00 uur Borreluur en afscheid met goodybag
Wanneer en waar
• 03 oktober van 10.00-17.00 uur bij Ruig in Oostzaan
• 17 oktober van 10.00-17.00 uur bij Ruig in Veghel (Sligro vestiging)
• 31 oktober van 10.00-17.00 uur bij Rational in Almelo
Kosten
€ 15 voor leden Koksgilde en Gastvrijheidsgilde.
€ 25 voor niet-leden. In geval zij lid worden tijdens de vakdag krijgen zij deze € 25 cadeau.
Inclusief culinaire lunch, drinken en goodybag.
Inschrijven
Via de websites: www.koksgilde.nl en www.gastvrijheidsgilde.nl.
Gilden on tour wordt mede mogelijk gemaakt door de volgende vrienden van de gilden: Ruig Wild & Gevogelte, Nestlé Professional, Rational, Koppert Cress, Bussing, Coffee Tainment, Aviko, Wijnimport Bart.

Euro-Toques op Twitter!

Copyright © 2012 Euro-Toques Nederland, ambachtelijke koks voor gezonde voeding.. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.